Для опублікування статті у науковому журналі №11, 2020 необхідно заповнити довідку про автора за посиланням та надіслати електронною поштою до редакції журналу на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. не пізніше 17 січня 2020 року такі матеріали:

1. Статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами.

2. Для авторів – докторів наук віком до 35 років включно – відскановану форму П2ДС або особовий листок з обліку кадрів, завірений печаткою установи за основним місцем роботи автора (для підтвердження можливості безкоштовної публікації).

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 300 гривень (до 10 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком журналу, а також поштовою пересилкою журналу авторам.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Іванов_стаття, Іванов_квитанція.

 

Пріоритетами журналу є: підтримка молодих науковців; дослідження проблем розвитку Причорноморського регіону; інформування наукової спільноти про сучасні монографічні дослідження та проблеми соціологічної освіти. Саме тому випуски наукового журналу публікуються тричі на рік.

У зв’язку з цим БЕЗКОШТОВНО публікуються:

- статті молодих науковців-докторів наук віком до 35 років включно;

- статті, присвячені актуальним проблемам розвитку Причорноморського регіону;

- статті іноземних авторів;

- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники;

- анонси наукових подій.

 

Вимоги до публікацій