Автори, які опублікують свою статтю у № 44, 2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок у наступних номерах видання. Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому журналі Габітус №44, 2022 (Категорія "Б") необхідно заповнити довідку про автора за посиланням та надіслати електронною поштою до редакції журналу на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  не пізніше 27 грудня 2022 року статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 1000 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Анотації та література включаються до загального обсягу статті. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням, версткою журналу та розміщенням його електронної версії.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Столярчук ІІ_стаття, Столярчук ІІ_квитанція.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 28 лютого 2023 р.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Друкований примірник журналу буде відправлений авторам статей, які його замовлять, до 30 березня 2023 р.

Пріоритетами журналу є: підтримка молодих науковців; дослідження проблем розвитку Причорноморського регіону; інформування наукової спільноти про сучасні монографічні дослідження та проблеми соціологічної та психологічної освіти і науки. 

 

Вимоги до публікацій